jared.pl
Szkolenie BHP Katowice – zadbaj o swoich pracowników2022-11-16T16:24:00+01:00

Szkolenie BHP Katowice – zadbaj o swoich pracowników

Zgodnie z wymogami prawa pracy właściciele lub kadra zarządzająca każdej firmy mają obowiązek zapewnić swoim pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy, bez względu na liczbę zatrudnionych. Zdecyduj się na szkolenia BHP Katowice i zrealizuj je szybko, sprawnie i zgodnie z prawem.

Huta w Katowicach

Kompleksowe usługi – szkolenia bhp dla pracowników Katowice

Szkolenia BHP Katowice - kursy bhp Katowice

Kursy BHP – Katowice

Organizujemy szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej dla pracodawców oraz pracowników. BHP Katowice to również kursy dla społecznych zakładowych inspektorów pracy, kursy z zakresu BHP dla osób kierujących pracownikami, jak również dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach: inżynieryjno-technicznych, administracyjno-biurowych, robotniczych, służby zdrowia i placówek oświatowych, BHP Katowice szkolenie okresowe.

Liczna kadra dydaktyczna pozwala nam dopasować szkolenia do potrzeb klientów oraz zrealizować je zgodnie z wymaganiami zamawiających. Cechuje nas elastyczność, szybkość działania, punktualność oraz co najważniejsze – kompleksowość usług.

Dzięki naszym kursom BHP:

  • poznasz podstawowe regulacje prawne z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • nauczysz się prawidłowo reagować w sytuacjach zagrożenia,
  • poznasz przepisy BHP wymagane do podjęcia pracy na danym stanowisku,
  • dowiesz się, jak zadbać o prawidłową organizację stanowiska pracy.
Skontaktuj się

BHP szkolenia Katowice – dlaczego warto nas wybrać?

Szkolenia BHP Katowice  prowadzone są przez osoby wykwalifikowane i kompetentne. Wiedza przekazywana podczas szkolenia, zarówno teoretyczna jak i praktyczna, wykładana jest jasnym językiem, co ułatwia szybsze zapamiętywanie oraz umożliwia pełne zrozumienie. Nasi szkoleniowcy to doskonali specjaliści oraz dydaktycy. W swojej pracy staramy się przełamywać stereotyp nudnego szkolenia BHP, ponieważ wiemy, że jedynie rzetelna wiedza przedstawiona w atrakcyjny sposób daje pożądane efekty.

Kurs BHP (Katowice) – Co wyróżnia nasze szkolenia:

  • rzetelność przekazywanej wiedzy zgodnej z obowiązującymi przepisami BHP,
  • atrakcyjny i jasny sposób prowadzenia – przełamujemy stereotyp nudnych szkoleń BHP,
  • nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści i znakomici dydaktycy.

Szkolenia bhp Katowice – cennik

Celem naszej firmy jest wszechstronne wspieranie klientów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, oparte na doświadczeniu i pełnym zaangażowaniu. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pracodawców, którzy cenią sobie wysoki standard usługprzystępne ceny oraz terminową realizację zleceń. Wybierz Katowice – szkolenia BHP  już dziś i zapewnij swoim pracownikom bezpieczeństwo.

Szkolenie BHP w Katowicach
Katowice Bezpieczeństwo i higiena pracy
Szkolenie BHP w Katowicach

Profesjonalizm przede wszystkim

Zespół tworzą specjaliści z dziedziny bhp, ochrony przeciwpożarowej oraz lekarze i ratownicy medyczni pracujący w oparciu o wciąż uzupełnianą wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe nabyte w różnych branżach poparte wykształceniem. Kadrę dobieramy bardzo skrupulatnie, a potem dbamy o rozwój pracowników, zapewniając coaching, oceny pracownicze, szkolenia oraz motywując ich do profesjonalnego działania na rzecz naszych klientów. Naszą mocną stroną są nie tylko specjaliści, ale świetnie zorganizowane biuro, które zajmie się profesjonalnie każdą powierzoną sprawą, doradzi w doborze odpowiednich usług i zorganizuje szkolenie w dogodnym terminie. Potrafimy działać szybko i skutecznie.

Skontaktuj się
Szyb kopalni w Katowicach

Kopalnia w Katowicach

Huta metali nieżelaznych Katowice

Huta Metali Nieżelaznych

Kopalnia na terenie Muzeum Śląskiego w Katowicach

Kopalnia Katowice- Muzeum Śląskie