jared.pl

Szkolenie z pierwszej pomocy w wirtualnej rzeczywistości

JARED rozpoczął nowy rozdział w szkoleniach z pierwszej pomocy. Już teraz możesz zapisać się na kurs, w którym uczymy zasad udzielania pierwszej pomocy, wykorzystując w tym celu wirtualną rzeczywistość. Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się, dlaczego ta metoda jest tak skuteczna.

Czym jest VR?

Wirtualna rzeczywistość (VR) jest medium pozwalającym na przeniesienie się do przedstawionego świata. Technologia, dzięki której możemy widzieć wykreowane realia w 360 stopniach, pomaga nam doświadczyć niebezpiecznych sytuacji w całkowicie bezpieczny sposób. Widząc takie zagrożenia jak pożar czy wypadek, możemy przygotować się do tego typu zdarzeń w rzeczywistości. Szkoląc się przy użyciu narzędzi VR, będziemy wiedzieli, jak zareagować i nie poddamy się tak łatwo stresowi.

Technologia VR w szkoleniach z przeciwpożarowych

EWAKUACJA VR – to nowoczesne i innowacyjne narzędzie, które nasza firma wprowadziła do oferty, przenosi nas ono do budynku biurowego, w którym wybucha pożar!

Jak zachowam się w sytuacji prawdziwego pożaru? Podczas wszystkich czynności zdobywamy wiedzę, doświadczenie. Po wyjściu z płonącego obiektu zdejmujemy okulary.

Szkolenie (w części VR) trwa ok. 25 minut. W jego trakcie rozwiązujemy zadania, popełniamy błędy, tracimy życia i zdobywamy punkty. Tak naprawdę niepostrzeżenie poprzez zabawę zdobywamy wiedzę zawartą w określonym programie szkolenia.

2023-05-19T10:37:19+02:00